Idee - November 26, 2018

the Nest wśród najlepszych coworków na świecie

Idee - November 26, 2018

Przewiń niżej

Stylowa kawiarnia przyjazna freelancerom, strefa dla dzieci, gwarantujące prywatność gabinety i funkcjonalny polski design. To tylko kilka naszych wyróżników, które zostały docenione przez czołowe magazyny piszące o wzornictwie i architekturze. Dziękujemy i czujemy się zaszczyceni!

Warszawski the Nest, jeszcze przed oficjalnym otwarciem, został dostrzeżony przez redakcje z Polski (m.in. Vogue, Elle, K Mag, Wprost) i ze świata. Brytyjski Wallpaper* umieścił nas na liście “The craftiest co-working spaces around the world”, wyróżniając naszą przestrzeń m.in. za to, że jest dostosowana do specyfiki pracy w branży kreatywnej, gdzie “spotkanie przy kawie może przekształcić się w pomysł na biznes, a koktajl w prezentację biznesową”.

Z kolei Dezeen umieścił the Nest na liście siedmiu najciekawszych biur współdzielonych z całego świata (“Seven shared offices that make co-working worthwhile”). Reporterka Natasha Levy zwróciła szczególną uwagę na odważne połączenie kolorów – turkusu i miedzi – oraz marbling na kolumnach, które tworzą w the Nest atmosferę przywodzącą na myśl stylowy klub. Wnętrze zaprojektowało warszawskie studio Beza Projekt, a przewijające się w budynku charakterystyczne zdobienia to dzieło specjalistki od sztuki marblingu Katarzyny Korzenieckiej (Ikakok Studio).