Pierwszą lokalizację the Nest otwieramy w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Koszykowej i Pięknej. Na ośmiu kondygnacjach zaprojektowaliśmy szereg funkcji i udogodnień.

Liczba kondygnacji

8 pięter

Dostęp

24/7

Piętro dla dzieci

1

Rodzaje członkostwa

4

Miejsce pracy

The Nest to miejsce zaprojektowane z myślą o każdym sposobie i stylu pracy. Przestrzeń wspólną wypełnia wszystko to, co jest niezbędne do efektywnej pracy - wygodne sofy oraz wyposażenie biurowe. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się biura przeznaczone do pracy indywidualnej lub w zespołach.

Miejsce spotkań

To przestrzeń budowania nowych relacji i kontaktów. W pełni wyposażone sale spotkań w samym centrum Warszawy służą do organizowania konferencji i rozmów biznesowych.

W kawiarni the Nest oferujemy ulubione produkty od wyselekcjonowanych dostawców, w tym mieszankę kawy the Nest oraz świeże wypieki.

Piętro dla dzieci

The Nest to społeczność przyjazna dzieciom. Mamy dla nich i ich rodziców specjalne piętro, na którym czekają gry, zabawy i profesjonalna opieka.

Pracownie

The Nest to miejsce sprzyjające skupieniu i koncentracji, wyposażone w narzędzia ułatwiające pracę. W pracowni foto zrobisz zdjęcia pakszotowe oraz profilowe. Podcast room został przygotowany z myślą o realizacji wywiadów, podkastów i wszelkiego rodzaju nagrań audio w najlepszej jakości. A w pracowni na poziomie -1 mogą odbywać się warsztaty oraz wydarzenia przeznaczone dla społeczności the Nest.

Dołącz do nas

Niebawem rusza sprzedaż pakietów członkowskich the Nest.
Liczba miejsc jest ograniczona.